dowolna

Nieruchomości Skoczów - Oferty sprzedaży nieruchomości

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

148 000 zł810 m² 182,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Szukasz działki z dala od miejskiego hałasu, spalin i pośpiechu? Ta oferta może Cię zainteresować. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł575 m² 3 391,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:553 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w ścisłym centrum miasta. Składa się z działki gruntu o powierzchni 553 m 2 , która w przeważającej części jest zabudowana - od strony.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł165 m² 4 606,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:390 m²

Wielofunkcyjna nieruchomość inwestycyjna w sercu Skoczowa 165 m powierzchni użytkowej + 390 m działki Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 500 zł75 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Skoczów, nowa inwestycja, osiedle stylove, mieszkania Z rekuperacją I pompą ciepła renomowanej firmy mitsubishi mieszkanie z dużym tarasem I balkonem! lokal D 2: - na piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

450 000 zł65,27 m² 6 894 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Skoczów, apartamenty borowinowa, nowoczesne osiedle pompa ciepła panasonic, z wbudowanym zasobnikiem na ciepłą wodę ze stali nierdzewnej. Aktualnie najbardziej ekonomiczne źródło ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł131,47 m² 15 136,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 845 m²

Skoczów, ul. Bielska - dom z dużym ogrodem, garażem i plantacją borówki. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Skoczowie, przy ul. Bielskiej - w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 000 zł73,40 m² 8 747 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Beskidzkie zacisze, prestiżowa inwestycja w urokliwym miejscu apartament z ogródkiem lokal M 03: - na parterze - 3 pokoje ( salon z kuchnią, sypialnia, pokój, łazienka z wc ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 000 zł46,93 m² 8 971 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Beskidzkie zacisze , prestiżowa inwestycja w urokliwym miejscu apartament z dużym balkonem lokal M 24: - na drugim piętrze - winda - 2 pokoje ( salon z kuchnią, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 360 m² 955,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Skoczów, gmina dębowiec Proponuję do sprzedaży dwie hale każda o powierzchni 680m 2 położone na działce 4964m 2. Hale położone są w terenie usługowym z dopuszczeniem produkcji. Do.

Szczegóły ogłoszenia

7 999 000 zł2 300 m² 3 477,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną o powierzchni 2300m2, zlokalizowaną w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej dk-81, co zapewnia doskonałą widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bardzo dobrze zlokalizowany w Skoczowie przy drodze ekspresowej Katowice Wisła obszerny warsztat samochodowy o powierzchni ponad 100 m2, położony na płaskiej, sześcioarowej działce. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł2 050 m² 96,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren w dobrej cenie. Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2050m2. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości działek o różnej wielkości. Działki mają kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł99,48 m² 8 544,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa inwestycja w Skoczowie - Domy w zabudowie bliźniaczej z gwarancją ceny i terminu odbioru. Cena obowiązuje do końca października 2024 W sierpniu 2024 roku rozpoczęła się.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł950 m² 110,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki w cichej okolicy. Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 950m2. Istnieje możliwość dokupienia większej ilości działek o różnej wielkości. Działki mają kształt.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Mam do zaoferowania ciekawą ofertę nieruchomości z potencjałem. Budynek z lat 80 w którym kiedyś były prowadzone różnego rodzaju działalności takie jak: sklep motoryzacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 000 zł63 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkania z widokiem na góry. Nowe apartamenty w spokojnej okolicy. biura. Skoczów do sprzedaży apartamenty w stanie deweloperskim. Rozkład Zestawienie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 000 zł48,06 m² 8 967,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł271 m² 4 059,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:917 m²

Dom w Skoczowie - komfort i wygoda dla rodziny Cena: 1 100 000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu, który łączy przestronność, wygodę i doskonałą lokalizację. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł80 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Skoczów, nowa inwestycja, osiedle stylove, mieszkanie Z rekuperacją I pompą ciepła mieszkanie z tarasem I balkonem! lokal B 2: - gotowy do zamieszkania - na piętrze - 4 pokoje (.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł5 001 m² 36,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Skoczowie, w rejonie ulicy Góreckiej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł66 m² 10 757,58 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe w Skoczowie, zabudowa szeregowa, w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na panoramę miasta i góry. Powierzchnia 66m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł136,02 m² 6 609 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:411 m²

Beskidzkie zacisze, prestiżowa inwestycja w urokliwym miejscu budynek jednorodzinny 5 C: - skrajny segment - garaż w bryle budynku - powierzchnia budynku: 136,02 m2 - powierzchnia działki: 410,83.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł650 m² 89,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch widokowo położonych działek budowlanych o powierzchniach 817 i około 650 m2. Działki te usytuowane są na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł70 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Skoczów, nowa inwestycja, osiedle stylove, mieszkania Z rekuperacją I pompą ciepła mieszkanie z ogródkiem! lokal B 1: - standard pod klucz, gotowe do zamieszkania - na parterze - 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł320 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 497 m²

Przedmiotem sprzedaży są dwa budynki wolnostojące posadowione na dużej działce. Budynki idealnie nadają się na działalność gospodarczą. Działka na której znajdują się nieruchomości przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł127,61 m² 6 661 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Skoczów, nowe domy, nowoczesna bryła, stan deweloperski, super lokalizacja, wysokiej jakości materiały, garaż - 4 pokoje (salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie) - 3 łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł5 161 m² 348,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferta inwestycyjna Kompleks działek deweloperskich z pum 1302 m2 Skoczów Harbutowice. Prezentujemy wyjątkową nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 0,5161 ha (5161 m2), położoną.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł28,70 m² 8 013,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, którą możesz urządzić według własnego pomysłu? Ta oferta jest dla Ciebie! Kawalerka z dużym potencjałem Na sprzedaż kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł99,48 m² 8 544,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Przedstawiam Państwu nową inwestycję pod nazwą "osiedle pod wierzbami" Osiedle składa się z 4 budynków w zabudowie bliźniaczej. Domy są posadowione na działkach o powierzchni od 357.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł15 700 m² 61,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Ochaby w samym centrum sprzedam działke 1,57ha z częścią budowlaną 55ar i pod usługi nieuciążliwe reszta stanowi grunt z prawem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Skoczów

Skoczów,śląskie

349 000 zł62 m² 5 592,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena! Na sprzedaż w super cenie mieszkanie w Skoczowie na Górnym Borze. Mieszkanie ma 3 duże pokoje | 62,4 m | 2 balkony, osobno łazienkę i toaletę. Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Górny Bór

Skoczów,śląskie

280 000 zł23 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam nowe, wyremontowane mieszkanie, apartament dla dwojga z wyposażeniem + agd + klimatyzacja. 1 piętro, osiedle Górny Bór w Skoczowie. Pełna własność z księgą wieczystą. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Górecka

Skoczów,śląskie

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Skoczów, dom wolnostojący, atrakcyjna okolica Powierzchnia 250 m2, 6 pokoi, działka o powierzchni 1150 m2. Częściowe umeblowanie W cenie! Dom położony jest na osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skoczów

Skoczów,śląskie

995 000 zł135 m² 7 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Skoczów, pierściec, piękny dom W spokojnej lokalizacji, garaż Powierzchnia 135m2, 4 pokoje, dwie kondygnacje, działka o powierzchni 6,5a. Oferujemy na sprzedaż nowocześnie urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górny Bór

Skoczów,śląskie

580 000 zł82 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Umowa na wyłączność - nie szukaj dalej :) Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Górny Bór w Skoczówie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skoczów

Skoczów,śląskie

963 000 zł160 m² 6 018,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 592 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 160 m , położonego na dwóch działkach o łącznej powierzchni 15,92 a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

490 000 zł84 m² 5 850,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu ciche, przytulne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni wg kw 83,76m2` położone w kamienicy na 2 piętrze w odległości około 170m od Rynku miasta. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Skoczów,śląskie

480 000 zł70 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Skoczowie na Osiedlu Górny Bór położone w bloku na 4 piętrze. Lokal mieszkalny o powierzchni 70,50m2 składa się z : kuchni - 7,30m2, łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Skoczów

Skoczów,śląskie

385 000 zł11 500 m² 33,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Pruchna 1,15 ha w samym centrum Pruchnej przy ulicy głównej z prawem zabudowy pod domy jednorodzinne media w granicy 2 linia zabudowy blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Skoczów,śląskie

740 000 zł152 m² 4 868 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Dom W skoczowie, super lokalizacja, powierzchnia użytkowa 107 m2, działka o powierzchni 332m2. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w wyjątkowej lokalizacji, ul. Parkowa. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Górny Bór

Skoczów,śląskie

165 000 zł1 406 m² 117,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna ogrodzona działka z wysokimi drzewami w granicy Skoczów, ul. Górny Bór Na sprzedaż działka nr 234 (id: 240310_4.0004.234) położona w Skoczowie przy ul. Górny Bór,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij