dowolna

Nieruchomości Skoczów - Oferty sprzedaży nieruchomości

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

430 782 zł65 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Skoczów, bładnice, apartamenty borowinowa, nowoczesne osiedle, pompa ciepła mieszkanie z dużym balkonem, lokal A 2 - na piętrze, - z mieszkania dodatkowo dostęp do poddasza za pomocą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

385 000 zł39 m² 9 872 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Skoczów, komfortowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania wysoki standard, duży taras, bezczynszowe, centrum miasta Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 39 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Skoczów

Skoczów,śląskie

485 000 zł70 m² 6 928,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Jeżeli szukacie Państwo mieszkania które dorówna przestronnością i klimatem niejednemu domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Skoczów,śląskie

344 000 zł52 m² 6 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania zlokalizowanego w Skoczowie, przy ul. Słonecznej, w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie o powierzchni 52 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skoczów

Skoczów,śląskie

1 100 000 zł170 m² 6 471 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Piękny dom, gotowy do zamieszkania Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 155 m2, z pięknie zagospodarowaną 14,5 a działką. Dom, który zachwyca swoim otoczeniem już od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Objazdowa

Skoczów,śląskie

263 000 zł43 m² 6 074 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Skoczów, 2 pokoje, 43,30 m2 Na sprzedaż mieszkanie do remontu. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze i składa się z dwóch pokoi (salonu i sypialni), zabudowanej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Skoczów

Skoczów,śląskie

112 000 zł884 m² 126,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży działka budowlaną (symbol w mpzp - teren zabudowy mieszkaniowej o podwyższonej intensywności zabudowy) zlokalizowana w śródmieściu Skoczowa - Harbutowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Skoczów,śląskie

285 000 zł47 m² 6 020,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie typu M4 , położone w Skoczowie , w bloku przy ul. Osiedlowej. Oferta na pewno warta rozważenia przez młode rodziny jako mieszkanie na start - wprawdzie bez dopłat ;-).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

425 000 zł39 m² 10 897 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

595 000 zł67 m² 8 881 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Skoczów, 67 m2, parter, 3 pokoje, bezczynszowe, duży taras Na sprzedaż widokowe mieszkanie, z wyposażeniem i częściowym umeblowaniem w cenie. Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Skoczów

Skoczów,śląskie

86 000 zł880 m² 97,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w okolicach Skoczowa - Simoradz. Bardzo dobry dojazd do centrum. Jest położona przy publicznej drodze asfaltowej. Teren płaski i nasłoneczniony. Media: prąd, wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skoczów

Skoczów,śląskie

549 000 zł93 m² 5 903,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

Na sprzedaż pół nowego domu, parter 93m2.Duzy ogród ,5 arów na mieszkanie(cala działka niecałe 13 arów). Możliwość sprzedania całego domu. Inwestycja ukończona w stanie deweloperskim, oddana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Skoczów

Skoczów,śląskie

1 400 000 zł16 200 m² 86,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Ochaby 1,62ha blisko samego centrum i nowego przedszkola grunt z prawem zabudowy pod budynki jednorodzinne idealny pod stadnine koni możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Skoczów

Skoczów,śląskie

70 000 zł13 m² 5 385 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Skoczów, super lokalizacja, lokal 13 m2 Lokal znajduje się w kompleksie zabudowań komercyjnych, na Osiedlu Górny Bór. Lokal posiada regularny kształt prostokąta, co doskonale wpływa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Skoczów,śląskie

270 000 zł48 m² 5 672,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3 pokojowe na 4 piętrze do sprzedania Lokalizacja : Skoczów ul.Osiedlowa -2 pokoje mniejsze (sypialnie) -kuchnia-umeblowana b/z lodówki -łazienka-wanna,umywalka,w.c -salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Skoczów

Skoczów,śląskie

450 000 zł11 500 m² 39,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Pruchna 1,15ha w samym centrum lux lokalizacja dzialka z prawem zabudowy pod budynki mieszkalne w samym centrum Pruchnej 2 linia zabudowy media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Skoczów

Skoczów,śląskie

82 000 zł5 700 m² 14,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Ochaby 57ar piękna działka widokowa pod lasem z pięknym starym drzewostanem dębowym w granicy działki na całej jej długości który otacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skoczów

Skoczów,śląskie

1 350 000 zł15 700 m² 85,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Ochaby 1,57 ha z częścią budowlaną 55ar pod budownictwo jednorodzinne i pod świadczenie usług nieuciążliwych wszystkie media w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skoczów

Skoczów,śląskie

650 000 zł105 m² 6 190,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wspaniała Park Twoje Miejsce w Sercu Pogórza Zapraszamy do odkrycia Wspaniałej Park kameralnego osiedla położonego w malowniczym Pogórzu, przy ul. Wspaniałej. To miejsce oferuje wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Skoczów

Skoczów,śląskie

450 000 zł58 m² 7 825 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Skoczów, bładnice, apartamenty borowinowa, mieszkania Z ogródkiem, zamieszkaj W spokojnym i pięknym miejscu mieszkanie z ogródkiem! lokal F 1: - na parterze - 3 pokoje ( salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skoczów

Skoczów,śląskie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu położonego w Skoczowie. Dom wybudowany w 1985 roku, o powierzchni użytkowej 200m2, posadowiony na działce o powierzchni 900m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

340 000 zł35 m² 9 818 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Skoczów, komfortowa kawalerka do zamieszkania, wysoki standard, duży balkon, centrum miasta Oferujemy na sprzedaż komfortowe, umeblowane mieszkanie, o powierzchni użytkowej 35 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Skoczów

Skoczów,śląskie

490 000 zł11 500 m² 42,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Pruchna 1,15ha w samym centrum 2 linia zabudowy lux lokalizacja wszystkie media w sąsiedztwie dojazd drogą asfaltową i utwradzoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skoczów

Skoczów,śląskie

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 355 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania dom 120 m2 składający się z trzech pokoi kuchni łazienki wc z prysznicem. Poddasze 80 m 2 do adaptacji. Dom częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skoczów

Skoczów,śląskie

135 000 zł810 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Szukasz działki z dala od miejskiego hałasu, spalin i pośpiechu? Ta oferta może Cię zainteresować. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skoczów

Skoczów,śląskie

295 000 zł1 620 m² 182,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Duża działka budowlana usytuowana bezpośrednio przy kameralnej asfaltowej drodze w sąsiedztwie luźnej zabudowy jednorodzinnej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skoczów

Skoczów,śląskie

165 000 zł800 m² 206,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Urokliwa działka budowlana zlokalizowana na obrzeżach Skoczowa, z dala od miejskiego zgiełku. Idealna dla osób, które cenią cisze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skoczów

Skoczów,śląskie

1 350 000 zł15 700 m² 85,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Ochaby grunt 1,57 ha z częścią budowlaną pod budownictwo jednorodzinne oraz pod usługi nieuciążliwe reszta stanowi grunt z prawem zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skoczów,śląskie

970 000 zł160 m² 6 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 160 m2 z pięknym widokiem w Skoczowie. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni ok. 780 m2, ogrodzonej. Super widoki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Skoczów

Skoczów,śląskie

1 300 000 zł16 000 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Ochaby 1,6 ha z prawem zabudowy media wszystkie w granicy lux lokalizacja blisko trasy katowickiej spokojne ciche miejsce idealna pod domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Skoczów

Skoczów,śląskie

133 200 zł1 110 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Kwadratowa, lekko nachylona działka budowlana znajdująca się na otwartej przestrzeni. Zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie Skoczowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Skoczów

Skoczów,śląskie

580 000 zł11 500 m² 50,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Ochaby 1,15ha działka pod inwestycje idealna pod stadnine koni lub zabudowe jednorodzinna 2 linia zabudowy w centrum Pruchnej blisko szkoła market.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

620 000 zł67 m² 9 254 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Skoczów, 67 m2, 3 pokoje, widokowe, bezczynszowe, duży balkon Na sprzedaż widokowe mieszkanie, z kompletnym wyposażeniem i umeblowaniem w cenie. Mieszkanie położone jest na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Skoczów,śląskie

320 000 zł52 m² 6 130,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania do remontu przy ul. Morcinka w Skoczowie Opis mieszkania: powierzchnia: 52,2 m Piętro: 2. piętro w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

358 000 zł62 m² 5 737 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Skoczów| parter, 3 pokoje, 62,4 m2 Na sprzedaż bardzo przestronne mieszkanie, do remontu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc, przestronnego przedpokoju. Atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Objazdowa

Skoczów,śląskie

265 000 zł43 m² 6 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Skoczów

Skoczów,śląskie

790 000 zł90 m² 8 791,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie w Centrum Skoczowa o powierzchni 89,86 m2 Budynek cztero-lokalowy z osobnym wejściem. Nowe mieszkanie na 1 piętrze wykończone pod klucz w marcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Katowicka

Skoczów,śląskie

480 000 zł2 947 m² 162,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa z zabudowaną halą magazynową -usługową z częścią socjalną przy ul.Katowickiej 27 w Skoczowie utytułowana na działkach o nr.364/1,364/2,366.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skoczów

Skoczów,śląskie

298 000 zł1 612 m² 184,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Duża działka budowlana usytuowana bezpośrednio przy kameralnej asfaltowej drodze w sąsiedztwie luźnej zabudowy jednorodzinnej. Teren opada od drogi dojazdowej w kierunku zachodnim. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Skoczów

Skoczów,śląskie

88 000 zł6 200 m² 14,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Ochaby 62ar dzialka rolna pod lasem widokowa na góry nadaje się pod rekreacje altanke domek letniskowy mobilny przenaszalny lub także pod mały staw na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skoczów

Skoczów,śląskie

727 440 zł6 062 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka w Wiślicy malowniczo położona, słoneczna, bardzo dobra komunikacja w stronę Cieszyna, bielska, katowic. Media:prąd, gaz, woda w drodze. Pomagamy w uzyskaniu kredytu. Treść.