dowolna

Nieruchomości Skoczów - Oferty wynajmu nieruchomości

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 650 zł60 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy trzypokojowe, umeblowane mieszkanie do wynajęcia w Skoczowie. Mieszkanie mieści się w prywatnym domu na drugim piętrze. W pokoju dziennym znajduje się komplet wypoczynkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Skoczów, 3 pokoje, 46m2, balkon Do wynajęcia mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego położonego przy ul. Osiedlowej. Mieszkanie jest wyposażone w m.in. pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

32,05 zł/m²390 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Skoczów - top lokalizacja W centrum miasta Lokal handlowo-usługowy na wynajem | 390 m2 (możliwość większych powierzchni) Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 390 m2.

Szczegóły ogłoszenia

39,47 zł/m²190 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Skoczów top lokalizacja W centrum miasta Lokal handlowo-usługowy na wynajem | 190 m2 (możliwość większych powierzchni) Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 190 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

16,67 zł/m²120 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Posiadamy w ofercie wynajmu dobrze usytuowany w centrum miasta obszerny lokal biurowo - usługowy o powierzchni około 120 m2. Lokal zajmuje pierwsze piętro budynku składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

37,29 zł/m²590 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Skoczów - top lokalizacja W centrum miasta Lokal handlowo-usługowy na wynajem | 600 m2 (możliwość większych powierzchni) Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

47,62 zł/m²10,50 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia dobrze położony w centrum miasta lokal pod działalność o powierzchni 10,5 m2. Lokal w dobrym standardzie usytuowany jest na pierwszym piętrze monitorowanego budynku. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

35,56 zł/m²90 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Agent prowadzący:adam gawliczek po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni ok. 90 m . Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Skoczów, do wynajęcia mieszkanie Z ogródkiem do wynajęcia mieszkanie z ogródkiem! - standard pod klucz, gotowe do zamieszkania - na parterze - 4 pokoje ( salon z kuchnią, 3 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

13,07 zł/m²82 m² 1 072 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokal zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku dworca kolejowego w Skoczowie przy u. Mickiewicza 51.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²70 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego o powierzchni ok. 70 m . Lokal położony jest w Skoczowie, przy ul. Podkępie 2a, na I piętrze budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²224 m² 4 928 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia pomieszczenia zlokalizowane na piętrze budynku dworca kolejowego w Skoczowie przy u. Mickiewicza 51.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł6 322 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kordian ochocki Agent prowadzący   Działka na wynajem - łąka i teren częściowo zalesiony. Teren składa się z rozległej łąki oraz częściowo zalesionej przestrzeni co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:500 m²

Hala budowana pod potrzeby klienta. Skoczów okolice do wynajęcia hala przemysłowa magazynowa o powierzchni 3000 m2. Hala będzie znajdować się blisko trasy E75. Oferujemy do wynajęcia nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

13,75 zł/m²87,30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia dobrze usytuowany w centrum miasta obszerny lokal biurowo - usługowy o powierzchni 87,3 m2. Lokal zajmuje pierwsze piętro budynku składa się z jednego dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²590 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Skoczów, do wynajęcia lokal - 590 m2; topowe miejsce w centrum miasta uwaga: istnieje możliwość wynajęcia mniejszych powierzchni. Lokal o powierzchni 400 m2, miesięczny czynsz najmu to 12 500.

Szczegóły ogłoszenia

13,07 zł/m²82 m² 1 072 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

38,71 zł/m²31 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia dobrze zlokalizowany blisko centrum lokal pod działalność gospodarczą o powierzchni około 31 m2. Usytuowany na parterze lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia oraz ma.

Szczegóły ogłoszenia

13,16 zł/m²69 m² 908 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

13,07 zł/m²82 m² 1 072 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

39 zł/m²190 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Skoczów, do wynajęcia lokal - 190 m2; topowe miejsce w centrum miasta uwaga: istnieje możliwość wynajęcia innych powierzchni. Lokal o powierzchni 400 m2, miesięczny czynsz najmu to 12 500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

1 600 zł38 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Skoczów, 2 pokoje, 38m2, II piętro Do wynajęcia mieszkanie, znajdujące się na drugim piętrze budynku wielorodzinnego położonego przy ul. Osiedlowej. Mieszkanie jest wyposażone w m.in. pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Skoczów

Skoczów,śląskie

40 650 zł1 498 m² 27,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Agent prowadzący: oferujemy do wynajęcia halę o powierzchni ~ 928 m2 oraz biura o pow. ok 470 mkw Parametry Hali: - wysokość 11 m, - 2 bramy wjazdowe na tiry, - oświetlenie led, - sprężarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Skoczów, komfortowe mieszkanie, dwa pokoje, wysoki standard, parter Oferujemy do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie, o powierzchni użytkowej 35 m2, znajdujące się na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Skoczów,śląskie

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Skoczów, 2 pokoje, 34,30 m2, słoneczne, balkon Do wynajęcia przytulne mieszkanie, z umeblowaną i wyposażoną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Morcinka

Skoczów,śląskie

35 zł/m²90 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Skoczów, do wynajęcia lokal o powierzchni 90 m2, parter, niepowtarzalna lokalizacja Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy, którego charakter sprawia, że jest to miejsce idealnie nadające się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Skoczów

Skoczów,śląskie

1 500 zł26 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowym budynku. Parter, 26 m2. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, łazienki z wc. Ogrzewanie podłogowe, nowe meble oraz wysokiej klasy sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Skoczów

Skoczów,śląskie

2 200 zł35 m² 63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Skoczów| harbutowice| Bezczynszowe Apartamenty Premium Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w kameralnym budynku, w którym znajduje się tylko 6 mieszkań. Parter, 35 m2, duży ogród do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Wiślańska

Skoczów,śląskie

20 zł/m²120 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Skoczów, do wynajęcia hala 120 m2; parter; duży parking przed budynkiem Oferujemy do wynajęcia halę w przemysłowej dzielnicy Skoczowa, rejon ulicy Wiślańskiej. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Wiślańska

Skoczów,śląskie

20 zł/m²259 m² 5 180 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Skoczów, do wynajęcia hala 259 m2; parter; duży parking przed budynkiem Oferujemy do wynajęcia halę w przemysłowej dzielnicy Skoczowa, rejon ulicy Wiślańskiej. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Skoczów

Skoczów,śląskie

5 000 zł186 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Skoczów/kiczyce, piękny dom W spokojnej lokalizacji, wysoki standard wykończenia Powierzchnia użytkowa 158m2, powierzchnia całkowita 186 m2, 7 pokoi, dwie kondygnacje, działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Skoczów,śląskie

1 500 zł35 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Skoczów, do wynajęcia mieszkanie, IV piętro, pow. 35 m2 Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Morcinka. Doskonała lokalizacja. W okolicy znajdują się liczne sklepy, park, szkoła, przedszkole. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ustrońska

Skoczów,śląskie

1 500 zł35 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Skoczów, komfortowa kawalerka, wysoki standard, ogródek, centrum miasta Oferujemy do wynajęcia komfortowe, częściowo umeblowane mieszkanie, o powierzchni użytkowej 35 m2, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Skoczów

Skoczów,śląskie

2 400 zł35 m² 69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Górecka

Skoczów,śląskie

12 000 zł431 m² 27,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia obiekt w całości lub na biura, idealnie spełniający wymagania dla biura rachunkowego, klubu fitness, przychodni zdrowia, gabinetów rehabilitacji, firmy transportowej lub szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Stalmacha

Skoczów,śląskie

22,54 zł/m²173 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Oferujemy wynajem powierzchni magazynowo - produkcyjnej z biurem w komunikacyjnie doskonałej lokalizacji - blisko głównych dróg Ustroń,Bielsko Biała,Katowice Powierzchnia może pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Skoczów

Skoczów,śląskie

1 300 zł31 m² 41,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie typu M3 w bloku usytuowanym blisko centrum Skoczowa. Lokal ma powierzchnię użytkową 30,99 m2 i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

1 500 zł35 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Skoczów; 35 m2; nowe osiedle; centrum miasta Do wynajęcia komfortowo urządzone mieszkanie, znajdujące się na II piętrze nowoczesnego budynku. Budynek znajduje się na zamkniętym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Skoczów

Skoczów,śląskie

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia w Skoczowie - dobra lokalizacja, bez zbędnych udziwnień Szukasz prostego, funkcjonalnego miejsca do zamieszkania w spokojnej okolicy? Mam dla Ciebie ofertę! Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Skoczów

Skoczów,śląskie

7 500 zł245 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Piękny dom pod skoczowem, gotowy do zamieszkania bez prowizji dla biura nieruchomości dom wolnostojący W atrakcyjnej okolicy Powierzchnia użytkowa 245 m2, 5 pokoi, działka o powierzchni 13.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij