dowolna

Mieszkania na sprzedaż Skoczów - Oferty „sprzedam mieszkanie”

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Skoczów,śląskie

450 000 zł62 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie na trzecim piętrze w bloku z 1986 roku przy ulicy Gustawa Morcinka 28/58. Nieruchomość składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Górny Bór

Skoczów,śląskie

329 900 zł22 m² 14 995,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy nowe, w pełni wyposażone mieszkanie na 1 piętrze na Osiedlu Górny Bór w Skoczowie. Czas dojazdu - ustroń, wisła ( 15 - 20 min ) Dla zainteresowanych film z prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

402 000 zł47 m² 8 564 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Beskidzkie zacisze , prestiżowa inwestycja w urokliwym miejscu apartament z dużym balkonem lokal M 13: - na pierwszym piętrze - winda - 2 pokoje ( salon z kuchnią, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Skoczów,śląskie

619 000 zł77 m² 8 004 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Skoczów, komfortowy apartament do zamieszkania, wysoki standard, centrum miasta, 77,34 m2 uwaga: cena przed obniżką 645 000zł cena promocyjna: 619 000zł, obowiązuje tylko do końca listopada. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

479 000 zł59 m² 8 135 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Beskidzkie zacisze , prestiżowa inwestycja w urokliwym miejscu apartament z dużym balkonem lokal M 15: - na pierwszym piętrze - winda - 3 pokoje ( salon z kuchnią, sypialnia, pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Skoczów,śląskie

490 000 zł79 m² 6 202,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Skoczów, ul. Morcinka - rodzinne 4-pokojowe mieszkanie 79 m , 2 balkony, 2. piętro Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 79 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

652 500 zł75 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Skoczów, nowa inwestycja, osiedle stylove, mieszkania Z rekuperacją I pompą ciepła renomowanej firmy mitsubishi mieszkanie z dużym tarasem I balkonem! lokal D 2: - na piętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Skoczów,śląskie

535 000 zł93 m² 5 753 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Skoczów; bezczynszowe; centrum; II piętro Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 93 m2, po generalnym remoncie, położone na II piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

532 500 zł76 m² 6 993,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne apartamenty w dobrze skomunikowanej okolicy Skoczowa. Idealne dla osób szukających wygody, bliskości do infrastruktury oraz terenów rekreacyjnych. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Skoczów,śląskie

560 000 zł70 m² 7 943 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Skoczów, okazja, 3 pokoje, 70,5 m2 bez prowizji. Na sprzedaż bardzo przestronne, urządzone mieszkanie, w doskonałym stanie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiślicka

Skoczów,śląskie

710 000 zł66 m² 10 712,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe w zabudowie szeregowej, w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na panoramę miasta i góry w Skoczowie. Powierzchnia około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedlowa

Skoczów,śląskie

310 000 zł43 m² 7 277 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie M3 w Skoczowie na ul. Osiedlowej. Mieszkanie jest na pierwszym piętrze, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z toaletą, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Skoczów,śląskie

365 000 zł36 m² 10 138,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 34,3m2 w Skoczowie na ulicy Targowej. Nieruchomość składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górny Bór

Skoczów,śląskie

450 000 zł57 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne przestronne mieszkanie na osiedlu Górny Bór Mieszkanie wyremontowane, gotowe do wprowadzenia się! Większość mebli oraz wyposażenia w cenie mieszkania. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Skoczów,śląskie

645 000 zł77 m² 8 340 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Skoczów, komfortowy apartament do zamieszkania, wysoki standard, centrum miasta, 77,34 m2 Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie, znajdujące się na piętrze wyremontowanego budynku, tuż przy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

460 000 zł65 m² 7 048 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Skoczów, apartamenty borowinowa, nowoczesne osiedle, pompa ciepła, rolety zewnętrzne mieszkanie z dużym balkonem, lokal D 2 - z mieszkania dodatkowo dostęp do poddasza za pomocą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Skoczów

Skoczów,śląskie

278 000 zł46 m² 6 043,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Skoczowa. Lokal jest do kapitalnego remontu. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni oraz łazienki. Przed zakupem wszystkie meble zostaną usunięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Skoczów,śląskie

380 000 zł64 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Okazja! Jedyne takie mieszkanie w Skoczowie w super cenie 5.900 za 1 m2 - 64 m2 - 3 pokoje - 2 balkony Polecam do sprzedaży przestronne mieszkanie na 2 piętrze w dwu piętrowym bloku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Skoczów,śląskie

499 000 zł62 m² 7 997 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Skoczów, parter; 3 pokoje, 62,4 m2 Oferujemy na sprzedaż przestronne, urządzone mieszkanie, w doskonałym stanie. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na duży balkon, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skoczów

Skoczów,śląskie

308 000 zł38 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta 0% - bez prowizji dla kupującego! Mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie - Skoczów, ul. Osiedlowa 16 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieszyńska

Skoczów,śląskie

545 000 zł83 m² 6 566,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Klimatyczne mieszkanie w Skoczowie klimatyczne mieszkanie w Skoczowie: telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Skoczów

Skoczów,śląskie

190 000 zł29 m² 6 620,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Skoczów Górny Bór - mieszkanie do generalnego remontu - świetna baza do stworzenia własnej przestrzeni Na sprzedaż oferujemy jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28,70 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

350 000 zł48 m² 7 353 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Skoczów; 47,6 m2; parter; słoneczne; balkon Na sprzedaż mieszkanie, z umeblowaną i wyposażoną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z dwóch pokoi (salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Skoczów

Skoczów,śląskie

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Polecamy słoneczne mieszkanie w Skoczowie przy ul.Jana Pawła II o pow. 38m2. Szukaj W ofercie filmu na youtube. Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie, nie wymaga wkładu finansowego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skoczów

Skoczów,śląskie

239 000 zł31 m² 7 712,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie typu M3 w bloku usytuowanym blisko centrum Skoczowa. Lokal ma powierzchnię użytkową 30,99 m2 i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Skoczów,śląskie

285 000 zł47 m² 6 020,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie typu M4 , położone w Skoczowie , w bloku przy ul. Osiedlowej. Oferta na pewno warta rozważenia przez młode rodziny - mieszkanie w rozsądnej cenie i dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Skoczów

Skoczów,śląskie

490 000 zł64 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Skoczów - Centrum miasta Przestronne mieszkanie z trzema pokojami o powierzchni 64 m2, znajdujące się na 2 piętrze w dwu piętrowym bloku. Układ mieszkania: - przedpokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skoczów

Skoczów,śląskie

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Skoczów - mieszkanie z balkonem w Centrum miasta Mieszkanie do remontu, znajduje się na 2 piętrze w 4-ro piętrowym bloku. Lokal o powierzchni 38 m2 z balkonem typu francuskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

385 000 zł39 m² 9 872 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Skoczów, komfortowe mieszkanie, gotowe do zamieszkania wysoki standard, duży taras, bezczynszowe, centrum miasta Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 39 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mocko

Skoczów,śląskie

287 000 zł63 m² 4 563 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Skoczów, 3 pokoje, 62,9 m2, centrum Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze i składa się z salonu z kominkiem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

430 782 zł65 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Skoczów, bładnice, apartamenty borowinowa, nowoczesne osiedle, pompa ciepła mieszkanie z dużym balkonem, lokal A 2 - na piętrze, - z mieszkania dodatkowo dostęp do poddasza za pomocą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

385 000 zł39 m² 9 872 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Skoczów

Skoczów,śląskie

485 000 zł70 m² 6 928,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Jeżeli szukacie Państwo mieszkania które dorówna przestronnością i klimatem niejednemu domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Skoczów,śląskie

344 000 zł52 m² 6 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania zlokalizowanego w Skoczowie, przy ul. Słonecznej, w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie o powierzchni 52 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Objazdowa

Skoczów,śląskie

263 000 zł43 m² 6 074 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Skoczów, 2 pokoje, 43,30 m2 Na sprzedaż mieszkanie do remontu. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze i składa się z dwóch pokoi (salonu i sypialni), zabudowanej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Skoczów,śląskie

285 000 zł47 m² 6 020,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie typu M4 , położone w Skoczowie , w bloku przy ul. Osiedlowej. Oferta na pewno warta rozważenia przez młode rodziny jako mieszkanie na start - wprawdzie bez dopłat ;-).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

425 000 zł39 m² 10 897 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

595 000 zł67 m² 8 881 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Skoczów, 67 m2, parter, 3 pokoje, bezczynszowe, duży taras Na sprzedaż widokowe mieszkanie, z wyposażeniem i częściowym umeblowaniem w cenie. Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Skoczów,śląskie

270 000 zł48 m² 5 672,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3 pokojowe na 4 piętrze do sprzedania Lokalizacja : Skoczów ul.Osiedlowa -2 pokoje mniejsze (sypialnie) -kuchnia-umeblowana b/z lodówki -łazienka-wanna,umywalka,w.c -salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Skoczów

Skoczów,śląskie

450 000 zł58 m² 7 825 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Skoczów, bładnice, apartamenty borowinowa, mieszkania Z ogródkiem, zamieszkaj W spokojnym i pięknym miejscu mieszkanie z ogródkiem! lokal F 1: - na parterze - 3 pokoje ( salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

340 000 zł35 m² 9 818 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Skoczów, komfortowa kawalerka do zamieszkania, wysoki standard, duży balkon, centrum miasta Oferujemy na sprzedaż komfortowe, umeblowane mieszkanie, o powierzchni użytkowej 35 m2, znajdujące się na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij