Działka siedliskowa Skoczów
Skoczów, śląskie
- 385 000 zł
- 11 500 m²
- 33,48 zł/m²
Stanisław
Skontaktuj się
Działka siedliskowa Skoczów
Skoczów, śląskie
zaktualizowane:
24 maja 2026
Działka siedliskowa Skoczów
Zaktualizowane: 24 maja 2026
385 000 zł 11 500 m² 33,48 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 385 000 zł (33,48 zł/m²)
- Działka: siedliskowa, 11 500 m²
- działka nieogrodzona
- Media: prąd, woda, gaz
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 24.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Skoczów, cieszyński, śląskie
Opis nieruchomości
OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI
Pruchna koło Skoczowa w samym centrum przy ulicy głównej 2 linia zabudowy 1,15ha lux lokalizacja grunt siedliskowy z prawem zabudowy pod domy jednorodzinne media w granicy gruntu bdb.loalizacja bardzo blisko markietu i szkoły dobra klasa ziemi idealna lokalizacja także pod stadnine koni dojazd drogą asfaltową i utrwardzoną gminną poprzez służebność zapisaną w kw,możliwość zakupu przez osobe która nie jest rolnikiem grunt jest uprawiany. (...)
Stanisław
787 609...
787 609 155
787 609 155