Dom Skoczów

Skoczów, śląskie

  • 850 000 zł
  • 99,48 m²
  • 8 544,43 zł/m²

Zdjęcie

Urszula Kubista

Skontaktuj się

Dom Skoczów

Skoczów, śląskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

850 000 zł

99,48 m²

8 544,43 zł/m²

Dom Skoczów

Zaktualizowane: 6 maja 2026

850 000 zł 99,48 m² 8 544,43 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
357 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

357 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mały dom na sprzedaż
  • Cena: 850 000 zł (8 544,43 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Skoczowie)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 99,48 m² (94,49 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: deweloperski
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: murowana; materiał budowy: cegła ceramiczna; pokrycie dachu: inne
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 357 m²
  •   kształt: nieregularny
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

3 Przedstawiam Państwu NOWĄ INWESTYCJĘ pod nazwą "OSIEDLE POD WIERZBAMI"

Osiedle składa się z 4 budynków w zabudowie bliźniaczej.
Domy są posadowione na działkach o powierzchni od 357 m2 do 434 m2.
Budynki o powierzchni całkowitej 99,48 m2 i użytkowej 94,49 m2
Dojazd do każdej działki wpisany zostanie do Księgi Wieczystej jako służebność.
Garaż przy budynku oraz 3 miejsca parkingowe przy każdym segmencie. (...)

Agent

Urszula Kubista

786 131...

786 131 307

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt