Budynek użytkowy Skoczów

Skoczów, śląskie

  • 1 599 000 zł
  • 240 m²
  • 6 662,50 zł/m²

Zdjęcie

Mariola Teszler

Skontaktuj się

Budynek użytkowy Skoczów

Skoczów, śląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

1 599 000 zł

240 m²

6 662,50 zł/m²

Budynek użytkowy Skoczów

Zaktualizowane: 12 maja 2026

1 599 000 zł 240 m² 6 662,50 zł/m²

Rodzaj budynku:
-
Przeznaczenie:
usługowe
Powierzchnia działki:
2 750 m²
Kondygnacje:
1

Rodzaj budynku:

-

Przeznaczenie:

usługowe

Powierzchnia działki:

2 750 m²

Kondygnacje:

1

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: budynek użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 599 000 zł (6 662,50 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Budynek: 240 m², 5 pomieszczeń
  •   1 piętro; rok budowy: 2009
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła
  •   okna: plastikowe
  •   przeznaczenie usługowe
  • Działka: 2 750 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnych miejsc parkingowych
  • Źródło: biuro nieruchomości: WGN Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 63-26519

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Budynek w wysokim standardzie.
Skoczów Harbutowice do sprzedaży obiekt o powierzchni 240m2 położony na działce o powierzchni 2624m2.
Nieruchomość nadająca się na siedzibę firmy, przychodnie lekarską, centrum szkoleniowe lub inną działalność wymagającą dogodnej lokalizacji.
Budynek położony przy drodze szybkiego ruchu Katowice-Wisła pomiędzy Ustroniem, a Skoczowem. (...)

Agent

Mariola Teszler

887 676...

887 676 888

691 951 931

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mariola Teszler

887 676...

887 676 888

691 951 931

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości