dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Skoczów

94 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

94 ogłoszenia

Magazyn, ul. Wiślańska

Skoczów,śląskie

7 999 000 zł2 300 m² 3 477,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną o powierzchni 2300m2, zlokalizowaną w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej dk-81, co zapewnia doskonałą widoczność.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Skoczów

Skoczów,śląskie

1 150 000 zł186 m² 6 183 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Skoczów/kiczyce, piękny dom W spokojnej lokalizacji, wysoki standard wykończenia Powierzchnia użytkowa 158m2, powierzchnia całkowita 186 m2, 6 pokoi. Dwie kondygnacje, działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Skoczów

Skoczów,śląskie

22 zł/m²224 m² 4 928 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia pomieszczenia zlokalizowane na piętrze budynku dworca kolejowego w Skoczowie przy u. Mickiewicza 51.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł62,40 m² 6 810,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,4 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych części Skoczowa przy ul. Gustawa Morcinka 15. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka budowlana Skoczów

Skoczów,śląskie

960 000 zł15 700 m² 61,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Ochaby w samym centrum sprzedam działke 1,57ha z częścią budowlaną 55ar i pod usługi nieuciążliwe reszta stanowi grunt z prawem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Skoczów

Skoczów,śląskie

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Mam do zaoferowania ciekawą ofertę nieruchomości z potencjałem. Budynek z lat 80 w którym kiedyś były prowadzone różnego rodzaju działalności takie jak: sklep motoryzacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Skoczów

Skoczów,śląskie

795 000 zł137 m² 5 803 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 925 m²

Ochaby wielkie, dom wolnostojący, atrakcyjna okolica - powierzchnia domu 137 m2 - 5 pokoi - dwie działki o łącznej powierzchni 3925 m2 - wolnostojący budynek gospodarczy z dwoma garażami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Skoczów

Skoczów,śląskie

1 100 000 zł271 m² 4 059,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:917 m²

Dom w Skoczowie - komfort i wygoda dla rodziny Cena: 1 100 000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu, który łączy przestronność, wygodę i doskonałą lokalizację. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł56,34 m² 8 165 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Skoczów, apartamenty jodłowa, mieszkania Z ogródkiem, zamieszkaj W spokojnym i pięknym miejscu mieszkanie z dużym balkonem, lokal 5: - na piętrze - 3 pokoje ( salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Skoczów

Skoczów,śląskie

13,07 zł/m²82 m² 1 072 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokal zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku dworca kolejowego w Skoczowie przy u. Mickiewicza 51.

Szczegóły ogłoszenia

38,71 zł/m²31 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia dobrze zlokalizowany blisko centrum lokal pod działalność gospodarczą o powierzchni około 31 m2. Usytuowany na parterze lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia oraz ma.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Skoczów,śląskie

13,16 zł/m²69 m² 908 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Skoczów

Skoczów,śląskie

13,07 zł/m²82 m² 1 072 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Górny Bór

Skoczów,śląskie

280 000 zł23 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam nowe, wyremontowane mieszkanie, apartament dla dwojga z wyposażeniem + agd + klimatyzacja. 1 piętro, osiedle Górny Bór w Skoczowie. Pełna własność z księgą wieczystą. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

1 600 zł38 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Skoczów, 2 pokoje, 38m2, II piętro Do wynajęcia mieszkanie, znajdujące się na drugim piętrze budynku wielorodzinnego położonego przy ul. Osiedlowej. Mieszkanie jest wyposażone w m.in. pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Górecka

Skoczów,śląskie

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Skoczów, dom wolnostojący, atrakcyjna okolica Powierzchnia 250 m2, 6 pokoi, działka o powierzchni 1150 m2. Częściowe umeblowanie W cenie! Dom położony jest na osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skoczów

Skoczów,śląskie

995 000 zł135 m² 7 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Skoczów, pierściec, piękny dom W spokojnej lokalizacji, garaż Powierzchnia 135m2, 4 pokoje, dwie kondygnacje, działka o powierzchni 6,5a. Oferujemy na sprzedaż nowocześnie urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górny Bór

Skoczów,śląskie

580 000 zł82 m² 7 073,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Umowa na wyłączność - nie szukaj dalej :) Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku na osiedlu Górny Bór w Skoczówie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skoczów

Skoczów,śląskie

963 000 zł160 m² 6 018,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 592 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 160 m , położonego na dwóch działkach o łącznej powierzchni 15,92 a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Skoczów

Skoczów,śląskie

40 650 zł1 498 m² 27,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Agent prowadzący: oferujemy do wynajęcia halę o powierzchni ~ 928 m2 oraz biura o pow. ok 470 mkw Parametry Hali: - wysokość 11 m, - 2 bramy wjazdowe na tiry, - oświetlenie led, - sprężarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

490 000 zł84 m² 5 850,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu ciche, przytulne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni wg kw 83,76m2` położone w kamienicy na 2 piętrze w odległości około 170m od Rynku miasta. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Skoczów,śląskie

480 000 zł70 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w Skoczowie na Osiedlu Górny Bór położone w bloku na 4 piętrze. Lokal mieszkalny o powierzchni 70,50m2 składa się z : kuchni - 7,30m2, łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parkowa

Skoczów,śląskie

740 000 zł152 m² 4 868 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Dom W skoczowie, super lokalizacja, powierzchnia użytkowa 107 m2, działka o powierzchni 332m2. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w wyjątkowej lokalizacji, ul. Parkowa. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Górny Bór

Skoczów,śląskie

165 000 zł1 406 m² 117,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna ogrodzona działka z wysokimi drzewami w granicy Skoczów, ul. Górny Bór Na sprzedaż działka nr 234 (id: 240310_4.0004.234) położona w Skoczowie przy ul. Górny Bór,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Skoczów,śląskie

285 000 zł46 m² 6 155,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Skoczów, ul. Targowa - 3 pokoje, świetna lokalizacja. Bez zezwolenia dla obcokrajowców Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m , położone w Skoczowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skoczów

Skoczów,śląskie

960 000 zł15 700 m² 61,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Ochaby 1,57ha w tym 55ar pod budownictwo jednorodzinne i pod usługi nieuciążliwe 1 linia zabudowy lux lokalizacja wszystkie media w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Skoczów

Skoczów,śląskie

330 000 zł48 m² 6 932,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie w samym centrum Skoczowa - Al. Jana Pawła II Prezentujemy lokal położony w sercu Skoczowa, który stanowi świetną bazę do stworzenia własnej, nowoczesnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Skoczów

Skoczów,śląskie

760 000 zł12 100 m² 62,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Pierściec 1,21 ha z prawem zabudowy pod domy jednorodzinne przepiękna panorama gór i całej okolicy widok do 30km dobra klasa ziemi 3a i 3b.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Dolny Bór

Skoczów,śląskie

259 000 zł3 300 m² 78,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działkę położoną w Skoczowie przy ulicy Dolny Bór o powierzchni ok 3300 m2. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Skoczów (uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Skoczów, komfortowe mieszkanie, dwa pokoje, wysoki standard, parter Oferujemy do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie, o powierzchni użytkowej 35 m2, znajdujące się na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Skoczów

Skoczów,śląskie

360 000 zł11 500 m² 31,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Pruchna 1,15ha w samym centrum Pruchnej przy ulicy głównej 2 linia zabudowy lux lokalizacja z prawem zabudowy pod budynki mieszkalne zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dolny Bór

Skoczów,śląskie

549 000 zł180 m² 3 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Sprzedam dom jednorodzinny powierzchni 180 m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi oraz garażem o powierzchni 40 m2. Działka 59 arów. Nieruchomość zlokalizowana w Skoczowie, na Dolnym Borze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górny Bór

Skoczów,śląskie

329 900 zł26 m² 12 688,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zajmujemy się projektowaniem i remontami mieszkań pod klucz. Szukamy mieszkań w wyjątkowych lokalizacjach a następnie przeprowadzamy gruntowny remont i najlepszą możliwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Skoczów

Skoczów,śląskie

97 000 zł935 m² 103,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W centrum drogomyśla - idealna pod twój wymarzony dom! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 9,35 a położoną w Drogomyślu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Skoczów

Skoczów,śląskie

427 000 zł52 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Beskidzkie zacisze , prestiżowa inwestycja w urokliwym miejscu mieszkania są już dostępne - inwestycja została oddana do użytkowania apartament z dużym balkonem lokal M 12: - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Skoczów,śląskie

675 000 zł145 m² 4 655,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom jednorodzinny blisko Skoczowa - Simoradz ul. Osiedle Na sprzedaż wolnostojący dom położony w centrum miejscowości Simoradz, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skoczów

Skoczów,śląskie

150 000 zł810 m² 185,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Szukasz działki z dala od miejskiego hałasu, spalin i pośpiechu? Ta oferta może Cię zainteresować. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skoczów

Skoczów,śląskie

1 100 000 zł270 m² 4 074 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 261 m²

Piękny dom pod skoczowem, gotowy do zamieszkania Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 180 m2, z pięknie zagospodarowaną i ogrodzoną działką o powierzchni 22 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Skoczów

Skoczów,śląskie

88 000 zł5 700 m² 15,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Ochaby 57ar działka pod lasem rolna z pięknym starym drzewostanem dębowym w granicy działki na całej jej długości nadaje się pod rekreacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Skoczów,śląskie

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Skoczów, 2 pokoje, 34,30 m2, słoneczne, balkon Do wynajęcia przytulne mieszkanie, z umeblowaną i wyposażoną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Skoczów

Skoczów,śląskie

750 000 zł12 100 m² 61,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Skoczów Pierściec 1,21 ha z prawem zabudowy pod budynki jednorodzinne media w sąsiedztwie przepiękna panorama gór i całej okolicy z widokiem.